Λύθηκε το συμβόλαιο του 27χρονου αναπληρωματικού τερματοφύλακα του Ιωνικού.
Σε αναζήτηση ομάδας είναι ο Αλέξανδρος Αναγνωστόπουλος καθώς έφτασε σε συμφωνία και έλυσε το συμβόλαιό του με τον Ιωνικό. Τη φετινή σεζόν ο Αναγνωστόπουλος μέτρησε μόλις δύο συμμετοχές με τη φανέλα της ομάδας της Νίκαιας, έπειτα από την περσινή αγωνιστική χρονιά κατά την οποία συνέβαλε και αυτός στην άνοδο στη Super League Interwetten.
Η ανακοίνωση του Ιωνικού:
Ολοκλήρωση της συνεργασίας με τον Αλέξανδρο Αναγνωστόπουλο
Η ΠΑΕ Ιωνικός ανακοινώνει την κοινή συναινέσει λύση της συνεργασίας της με τον Αλέξανδρο Αναγνωστόπουλο.
Ο Αλέξανδρος αποτέλεσε τον βασικό τερματοφύλακα της ομάδας μας κατά την περασμένη σεζόν, βάζοντας και αυτός το χεράκι του για να επιστρέψουμε στην Super League 1.
Η οικογένεια του Ιωνικού θέλει να το ευχαριστήσει για την προσφορά του στον σύλλογο αυτόν τον ενάμιση χρόνο και του εύχεται καλή συνέχεια στην καριέρα του.